Uudised

Surm kaltsiumi läbi. Tõendid piimatoodete ja kaltsiumi sisaldavate toidulisandite toksilisuse kohta
Kaltsium on kehale vajalik. Selles ei ole kahtlust. Ülemäärane kaltsium seevastu on tõsine terviserisk. Paljud inimesed on kimpus terviseprobleemidega, mida põhjustavad halvad toidu- ja elustiilivalikud. Järgides laialt levinud toitumissoovitusi, süüakse väga palju kaltsiumi sisaldavaid toite. Asja teevad hullemaks kaltsiumi sisaldavad toidulisandid. Teadusuuringud kinnitavad, et ülearune kaltsium on toksiline ja viib tõendatult haiguste ja enneaegse surmani. Pika aja jooksul kehasse kogunenud liigsest kaltsiumist vabanemine on raske, kuid võimalik. Raamat põhineb eelretsenseeritavates meditsiiniajakirjades esitatud andmete tulemustel.

Vaata lähemalt
 
Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
Kas sa tead, mis on rahajooga? Autor kinnitab, et jooga tagab meile parima viisi raha saamiseks ja kasutamiseks, sellele tegeliku väärtuse andmiseks ning selle abil edu ja õnne saavutamiseks.

Vaata lähemalt
 
Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav
"Dr Stacie Stephenson on elustiilimeditsiini arst, kes mõistab, et tervis algab põhitõdedest, mida on tarvis järgida: hea toidu söömine väikestes kogustes, igapäevane füüsiline koormus ja suhtlemine inimestega, keda armastad.
Igaüks saab sellega hakkama, kuid sugugi kõik ei tea, kuidas seda teha. See raamat sisaldab kõike, mida on vaja teada elutervete harjumuste kujundamiseks ja säilitamiseks."
Goldie Hawn,
näitleja ja programmi MindUP asutaja

Vaata lähemalt
 
VIIMATI ILMUNUD KORDUSTRÜKID:

"Vaimu anatoomia. Jõu ja tervenemise 7 astet", Caroline Myss

"Kivide tervendav toime", Kati Tarma

"Täiuslik tervis", Deepak Chopra

"Nähtav ja nähtamatu inimene", Charles W. Leadbeater

  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav
  • Surm kaltsiumi läbi. Tõendid piimatoodete ja kaltsiumi sisaldavate toidulisandite toksilisuse kohta
  • Sadakonnad. Ennustused aastani 3797